Jeton Kart internet platformunda ” Ön ödemli elektronik para ” olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır.

Türkiye’de ve dünyada hızla yayılan yeni ödeme yöntemlerinden biri olan Jeton kart sizlere e-ticaret işlemlerinizi gerçekleştirirken büyük bir ödeme kolaylığı ve güvenlik sağlamaktadır.

Jeton kart online ödeme yöntemlerinden biridir. 16 haneden oluşan bir sanal pin kodudur. Bu pin kodu ile binlerce platformda ödemelerinizi hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli olmasındaki etken ise pin kodu ile ödeme yaparken herhangi bir özel bilginizi kullanmanız gerekmeden sadece elinizdeki kod ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Tek kullanımlık olan bu yeni ödeme yöntemi ile hiçbir sıkıntı çekmeden online alışverişlerde ödemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Jeton Kart ile Sadece 4 Adımda Ödeme Yapabilirsiniz

1.ADIM: Alışveriş yapacağınız miktarda jeton kart satın alın.

2.ADIM: Elinizdeki jeton kartı harcayacağınız websitesine giriş yapın.

3.ADIM: Alacağınız ürünü sepete ekleyip ödeme alanına gelin.

4.ADIM: Ödeme alanında Jeton Kart seçeneğini işaretleyip elinizdeki jeton kart pin kodunu ödeme alanına girin ve anında ödemeniz gerçekleşsin.

Jeton Kart Nasıl Alınır ?

Jeton kart almak için öncelikle ” Jeton Fiyatları ” sayfamızdan size uygun olan miktarı seçip canlı destek üzerinden bizlere ulaşın. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile irtibat halinde olduğunuz sürece birden fazla ödeme seçeneğini kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde jeton kart alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Back to Top

© Copyright 2016 Jeton| Ucuz Jeton Kart Satın Al. Tüm hakları saklıdır.